digital mutfak eğitimleri

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

 

1. Cayma Hakkı

Almış olduğunuz eğitime başlamadan önce eğitim tarihine kadar (15) iş günü içinde iade edebilirsiniz. Hizmeti iade etmeden önce iade nedeninizi belirterek fatura numaranızı içeren bir email ile info@digitalmutfak.com adresine gönderiniz. Digital Mutfak’a gönderdiğiniz e-mail’in iletilmesi sonrasında sizinle temasa geçilecek, ödeme iade süreçleri hakkında sizleri bilgilendirecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturada tarafımıza geri gönderilmelidir. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır.

 

2. Cayma Hakkının Kullanılamayacağı Durumlar

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek mallar, tek kullanımlık mallar, kopyalanabilir yazılım ve programlar, hızlı bozulan veya son kullanım tarihi geçen mallar ve her türlü eğitim-öğretim faaliyetleri için cayma hakkı kullanılamaz. Aşağıda belirtilen mallar veya hizmetlerde cayma hakkının kullanılması, söz konusu bir mal ise ambalajının açılmamış, bozulmamış ve kullanılmamış olması şartına bağlıdır. 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun esaslarına göre "Ayıplı Mal” tanımına uymayan ve ambalajı açılmış veya bozulmuş ürünlerin değişimi ve iadesi yapılmaz. Her türlü yazılım ve programlar, DVD,VCD,CD, kaset ve bunun gibi medyalar, Bilgisayar ve kırtasiye sarf malzemeleri, Her türlü eğitim ve öğretim faaliyetleri, seminer, kurs vb. eğitim sonrasında verilen bilgiler geri alınamayacağı için iade edilemez, ücret iadesi yapılmaz, Kapora bedeli ücret iadesi yapılmaz. Elektronik ortamda anında ifa edilen hizmetler ve tüketiciye anında teslim edilen mallara ilişkin sözleşmeler cayma hakkı ve kullanımına ilişkin hükümlere tabi değildir, Eğitimin gerçekleştiği platform üzerinde oluşacak teknik sorunlar cayma hakkına sebep gösterilemez. SATICI bu sorunları gidermek ve ALICI'ya eğitim sürelerini ve dökümanlarını belirlediği süre içerisinde tamamlamak ile yükümlüdür. Ayrıca, tüketicinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda da cayma hakkı kullanılamaz.

 

3. Eğitim Faaliyetlerinde Eğitimden Önce Katılım İptal Durumu

Sadece kurs, eğitim, kongre, sempozyum, konferans katılımı içeren kayıtlarda uygulanacak işlemler ;

 

Etkinliğin başlayacağı tarihe 30 gün kala: Toplam ücretin%20’si oranında, 29-16 gün kala: Toplam ücretin%30’u oranında, 15 iş günü veya daha az bir süre kalmış ya da eğitim başlamış ise her ne sebep gösterilirse gösterilsin, herhangi bir ücret iadesi yapılmaz. Ayrıca ödenen kapora bedeli yanar ve ücret iadesi yapılmaz.

Dijital Mutfak Tüm Hakları Saklıdır © 2016